| Width | 260 cm |
|---|---|
| Depth | 177 cm |
| Height | 95 cm |
| Seat height | 44 cm |
| Sleeping surface | 130 x 200 cm |
| Sleeping function | Tak |
| Bedding container | TAK (1) |
| Orientation | prawy lub lewy |
| Construction | Drewno + płyta meblowa |
| Leg height | 10 cm |
| Leg color | Czarne |
| Color | Grey |
| Fabric | Vena 3 |