| Waga | 99 kg |
|---|---|
| Szerokość | 222 cm |
| Głębokość | 105 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia spania | 145 x 190 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | TAK (1) |
| Podłokietniki | TAK |
| Wysokość nóżek | 14 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kolor nóżek | Czarne |
| Tkanina | Sally 03 |