| Hmotnost | 99 kg |
|---|---|
| Šířka | 222 cm |
| Głębokość | 105 cm |
| Výška | 90 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Spací plocha | 145 x 190 cm |
| Funkce spaní | Tak |
| Úložný prostor na lůžkoviny | TAK (1) |
| Područky | TAK |
| Výška nožiček | 14 cm |
| Barva | Tmavě béžová |
| Barva nožiček | Czarne |
| Látka | Pola 06 |