Produkt znajduje się w naszym archiwum i nie jest już dostępny do zakupu.
3 904,00 zł
| Szerokość | 216 cm |
|---|---|
| Wysokość | 91 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia spania | 156 x 202 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | TAK (1) |
| Konstrukcja | Drewno + płyta meblowa |
| Kolor | Jasnoszary |
| Kolor nóżek | Czarne |
| Tkanina | Rosa 27 |