| Waga | 62 kg |
|---|---|
| Szerokość | 185 cm |
| Głębokość | 90 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Funkcja spania | Nie |
| Pojemnik na pościel | TAK (1) |
| Podłokietniki | TAK |
| Konstrukcja | Drewniana |
| Materiał nóżek | Tworzywo |
| Ilość paczek | 1 |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor nóżek | Chrome |
| Tkanina | Primo 8801 |