| Waga | 150 kg |
|---|---|
| Szerokość | 250 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | TAK (1) |
| Podłokietniki | TAK |
| Orientacja | prawy lub lewy |
| Konstrukcja | Drewno + płyta meblowa |
| Materiał nóżek | Metal |
| Regulowane zagłówki | TAK |
| Ilość paczek | 2 |
| Kolor | Szary |
| Kolor nóżek | Czarne |
| Tkanina | Element 3 |