| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Szerokość | 350 cm |
| Głębokość | 203 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia spania | 130 x 260 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | TAK (2) |
| Orientacja | uniwersalny |
| Konstrukcja | Drewno + płyta meblowa |
| Materiał nóżek | Metal |
| Regulowane zagłówki | TAK |
| Kolor | Szary |
| Kolor nóżek | Chrome |
| Tkanina | Monolith 85 |