| Szerokość | 260 cm |
|---|---|
| Głębokość | 165 cm |
| Wysokość | 78 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Powierzchnia spania | 142 x 210 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Podłokietniki | TAK |
| Konstrukcja | Drewno + płyta meblowa |
| Kolor | Jasnobeżowy |
| Kolor nóżek | Czarne |
| Tkanina | Retro Bliss 03 |