| Szerokość | 275 cm |
|---|---|
| Głębokość | 205 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | TAK (1) |
| Podłokietniki | TAK |
| Orientacja | prawy lub lewy |
| Konstrukcja | Drewno + płyta meblowa |
| Materiał nóżek | Metal |
| Kolor | Stalowy |
| Tkanina | Castel 93 |