| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Szerokość | 216 cm |
| Głębokość | 95 cm |
| Wysokość | 95 cm |
| Powierzchnia spania | 198×125 cm |
| Funkcja spania | Tak |
| Pojemnik na pościel | TAK (1) |
| Podłokietniki | TAK |
| Konstrukcja | Drewno + płyta meblowa |
| Materiał nóżek | Drewno |
| Ilość paczek | 2 |
| Kolor | Złoty |
| Kolor nóżek | Bukowe |
| Tkanina | Kronos 01 |