Produkt znajduje się w naszym archiwum i nie jest już dostępny do zakupu.
897,92 €
| Width | 216 cm |
|---|---|
| Height | 91 cm |
| Seat height | 43 cm |
| Sleeping surface | 156 x 202 cm |
| Sleeping function | Tak |
| Bedding container | TAK (1) |
| Construction | Drewno + płyta meblowa |
| Color | Light grey |
| Leg color | Czarne |
| Fabric | Rosa 27 |