| Weight | 99 kg |
|---|---|
| Width | 215 cm |
| Depth | 140 cm |
| Height | 90 cm |
| Sleeping surface | 130 x 200 cm |
| Sleeping function | Tak |
| Bedding container | TAK (2) |
| Orientation | uniwersalny |
| Construction | Drewno + płyta meblowa |
| Leg material | Drewno |
| Leg height | 13 cm |
| Color | Burgundy |
| Leg color | Białe |
| Fabric | Kronos 29 |