| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Width | 350 cm |
| Depth | 275 cm |
| Height | 88 cm |
| Seat height | 43 cm |
| Sleeping function | Nie |
| Bedding container | NIE |
| Armrests | TAK |
| Orientation | prawy lub lewy |
| Construction | Drewno + płyta meblowa |
| Leg material | Metal |
| Leg height | 4 cm |
| Color | Dove grey |
| Fabric | Monolith 84 |
| Leg color | Chrome |