| Šířka | 270 cm |
|---|---|
| Głębokość | 203 cm |
| Výška | 90 cm |
| Spací plocha | 125 x 195 cm |
| Funkce spaní | Tak |
| Úložný prostor na lůžkoviny | TAK (1) |
| Orientace | prawy lub lewy |
| Materiál nožiček | Metal |
| Nastavitelné opěrky hlavy | TAK |
| Výška nožiček | 9 cm |
| Barva | Tmavě šedá |
| Barva nožiček | Czarne |
| Látka | Castel 93 |