| Hmotnost | 220 kg |
|---|---|
| Šířka | 350 cm |
| Głębokość | 275 cm |
| Výška | 88 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Funkce spaní | Nie |
| Úložný prostor na lůžkoviny | NIE |
| Područky | TAK |
| Orientace | prawy lub lewy |
| Konstrukce | Drewno + płyta meblowa |
| Materiál nožiček | Metal |
| Výška nožiček | 4 cm |
| Barva | Holubí |
| Látka | Monolith 84 |
| Barva nožiček | Chrome |