Rozměry nábytku jsou přibližné a mohou se lišit v rozmezí +/- 3-5 cm z důvodu specifik výroby a individuálních vlastností materiálu.
Rozměry nábytku jsou přibližné a mohou se lišit v rozmezí +/- 3-5 cm z důvodu specifik výroby a individuálních vlastností materiálu.
| Šířka | 200 cm |
|---|---|
| Výška | 90 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Výška sedáku | 43 cm |
| Výška nožiček | 10 cm |
| Funkce spaní | Nie |
| Područky | TAK |
| Nastavitelné opěrky hlavy | TAK |
| Barva | Hnědá |